Adam Kučera

Pracuji jako software engineer v Deutsche Börse v sekci zaměřené na obchodování s energiemi a předtím jsem přes dva roky vyvíjel různé projekty v CN Group. Žiji v Praze.

Zajímám se o technologie a vědu obecně, aktuální dění sleduji na Twitteru, s radostí vařím neobvyklá jídla (ale ještě radši je jím), velice málo, ale zato velmi rád jezdím na snowboardu, poslední dobou hodně běhám s poslechem podcastů a jsem posedlý sběrem dat o svém životě. Nedávno jsem také začal občas hrát League of Legends a dokonce ještě častěji koukat, jak ho hrají jiní.

V CN Group jsem pracoval na projektech pro norskou společnost organizující luxusní námořní plavby, pro rakouského vydavatele novin nebo švédskou banku. Při studiích na FIT ČVUT jsem aktivně působil v mezinárodní studentské organizaci BEST, jeden rok jsem i vedl celou pražskou pobočku. Programoval jsem Data Flow Programming user interface pro Manta Checker. Založil jsem portály pod Blizzfan.cz věnující se hrám od Blizzard Entertainment. Vyjel jsem na TU Delft v rámci programu Erasmus+. Kromě FITu jsem vystudoval bakaláře i na FPH VŠE.

Social media icons by Alfredo.